جانورشناسان : برادران لاریجانی حاصل لقاح تخمک انسان و آب خیار سالادی هستند .جانورشناسان بعد از ماهها تحقیق و آزمایش به این نتیجه رسیدند که علت دیوثی و قرمساقی برادران لاریجانی بخاطر حرامزاده بودنشان نیست، بلکه بخاطر مشکلات ژنتیکی آنها میباشد چراکه نیمی از ژنهای برادران لاریجانی مشابهت عجیبی با ژنهای خیار سالادی ( از اون خیار کلفتا ) دارد .

در همین راستا ، جانورشناسان چندین فرضیه را مطرح کردند از جمله :

1- چون آلت تناسلی میرزا هاشم آملی ( بابای لاریجانی ها ) کوچک بوده شبها در آن تاریکی بجای آلت تناسلیش ، خیار سالادی را به ننه لاریجانی ها غالب میکرده و در همین اثنا هم آب خیار با تخمک ننه لاریجانی ها به لقاح میرسیده .

2- چون میرزا هاشم آملی آخوند بوده و خودش را با لواط ارضاء میکرده شبها به سمت ننه لاریجانی ها نمیرفته برای همین هم ننه لاریجانی ها خودش را با خیار سالادی ارضاء میکرده .

3- احتمالا میرزا هاشم آملی دچار زود انزالی بوده برای همین زود آبش میآمده و بی خیال ننه لاریجانی ها میشده و ننه لاریجانی ها هم ، که همچنان لنگش در هوا بوده برای اینکه به ارگاسم برسد ادامه سکس را با خیار سالادی تکمیل میکرده است .

جانورشناسان بعد از این تحقیقات تصمیم گرفتند تا این آزمایشات را هم روی برادران خامنه ای ، برادران رفسنجانی ، برادران احمدی نژاد ، برادران ناطق نوری ، برادران دانشجو ، برادران خاتمی و ... هم انجام دهند تا ببینند آیا کسانیکه در جمهوری اسلامی بصورت خانوادگی وارد قدرت میشوند همانند برادران لاریجانی دچار مشکلات ژنتیکی هستند یا نه ؟ و آیا رفتارهای دیوانه وار جمهوری اسلامی ناشی از اختلالات ژنتیکی سردمدارانش است و یا علت های دیگری هم دارد ؟


0 نظرات: