دیش ماهواره را جمع میکنید؟ ما هم دستگاه های ATM تان را سرویس میکنیم !با جمهوری کثیف اسلامی فقط باید با زبان خودش صحبت کرد . حالا که این زبان نفهم ها به جان دیش ماهواره ای مردم افتاده اند ما هم باید به جان دستگاه های ATM ( خود پردازها ) شان بیافتیم تا حساب کار دستشان بیاید .

چگونه دستگاه های خودپرداز بانکی ( ATM ) را سرویس کنیم ؟

اول از همه باید اصول امنیتی را رعایت کنید و بدانید که در بالای هر دستگاه ATM یک دوربین مداربسته کوچک وجود دارد که بصورت 24 ساعته فیلم خدمات گیرندگان از خودپرداز را ضبط میکند. این دوربین ها در بالای مونیتور ATM و بصورت کاملا نامحسوس میباشند ( همه مدلهای خودپردازها این دوربین را دارند و فقط ممکن است جای قرار گرفتنشان با هم فرق داشته باشد ) پس برای انجام عملیات تخریب باید از کلاه و عینک آفتابی یا کلاه کاسکت موتور سیکلت یا ماسک آلودگی هوا استفاده کنید ( حواستان به دوربین های بالا و زیر تابلوی بانک ها هم باشد و تا زمانیکه حسابی از محل عملیات دور نشده اید ماسک و کلاه را برندارید )

همچنین برای تغییر چهره کمی گریم بکنید مثلا ریش پرفسوری بگذارید و موهای قسمت شقیقه تان را با لاک غلط گیر کمی جو و گندمی کنید توی دماغتان پنبه بگذارید که کمی بزرگتر شود ، بر روی صورتتان خال و جای زخم درست کنید ... و در حین عملیات هم حتما از دستکش پارچه ای یا چرمی یا جراحی استفاده کنید تا اثر انگشتان در جایی باقی نماند .

اگر با ماشین یا موتور عملیات را انجام میدهید حتما ماشین و موتورتان را چند کوچه پائین تر یا بالاتر پارک کنید تا در میدان دید دوربین ها نباشد ( پلاک را کثیف و مخدوش نکنید که بیشتر جلب توجه میکند . بنظر من بجای آوردن موتور و ماشین با پای پیاده عملیاتتان را انجام بدهید )

عملیات ها باید بعد از غروب آفتاب و در هنگام خلوتی دستگاه های ATM انجام شود . کل زمان عملیات باید کمتر 30 ثانیه باشد و بمحض خاتمه عملیات باید بسرعت از صحنه دور شوید . اگر در حین عملیات کسی بسمت دستگاه آمد خونسردی خودتان را حفظ کنید و به وی بگوئید دستگاه پول ندارد و یا سرویس شتاب غیر فعال است و یا دستگاه هنگ کرده و کارت ها را میخورد ( خلاصه هر چیزی که باعث دک کردن طرف بشود )

توجه : سعی کنید دستگاه هایی را که انتخاب میکنید متعلق به بانک های دولتی باشد ( کاری به ATM بانک های خصوصی نداشته باشید )

خب حالا میرویم سر مبحث سرویس کردن دستگاه های خود پرداز :

1- تزریق اسید با سرنگ به دورن دستگاه از طریق مجرای ورود کارت ( بهتر است از اسید سولفوریک مورد استفاده در باطری ماشین ها استفاده شود )

2- تزریق بنزین با سرنگ به دورن دستگاه از طریق مجرای ورود کارت و سپس شعله ور کردن بنزین تزریق شده

3 - تزریق آب نمک با سرنگ به دورن دستگاه از طریق مجرای ورود کارت ( مقدار آب نمک باید آنقدر باشد که باعث اتصالی و جرقه زدن در دستگاه شود )

4- ساختن کارتی در اندازه کارت های عابر بانک با مقوا و آغشته کردن آن با چسب قطره ای و فرستادنش به درون دستگاه

5- پاشیدن رنگ با اسپری بر روی صفحه مانیتور دستگاه

6- آغشته کردن کلیه درزهای اطراف دکمه های دستگاه با چسب آهن

7- اگر شوکر برقی دارید آن را بچسبانید به قسمت فلزی دستگاه و چندین بار قطع و وصل کنید تا مونیتور دستگاه خاموش شود ( شوکرتان باید توانائی تولید جریان الکتریکی بیش از 10هزار ولت را داشته باشد )0 نظرات: